O nas

Jak to się robi – studio fotografii kreatywnej
Od 2012 r. z powodzeniem realizujemy dziesiątki fotograficznych zleceń i projektów. Podejmujemy się każdego zadania: od przygotowania portfolio, przez sesje wizerunkowe i reklamowe, po reportaże z eventów. Z roku na rok lista firm z którymi współpracujemy stale się wydłuża . Ci co nas znają wiedzą jedno- kreatywności i profesjonalizmu w fotografii nie można nam odmówić, my po prostu wiemy „jak to się robi”!

Anna Fijałkowska – fotograf, mieszkanka Otwocka. Z wyróżnieniem ukończyła SF ZPAF. W 2011 roku została laureatem konkursu Leica Street Photo-Moment jest jeden. Wystawiała swoje prace m.in. w Galerii Kazamaty, Leica Gallery, Stara Galeria ZPAF, Galeria Bezdomna. Ostatnio zrealizowała projekt dotyczący Otwocka pt. ”Świdermajer – zatrzymać czas”

Maciej Łabudzki – rocznik 81, muzykant, fotograf. Absolwent PWSFTviT (Łódzka Szkoła Filmowa) na wydziale fotografii. Swoje prace prezentował kilkukrotnie m.in. na wystawie studentów z pracowni Wojtka Wieteski podczas Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej, kazimierskim festiwalu Dwa Brzegi, czy podczas łódzkiego Miesiąca Fotografii w Galerii FF. Niezmordowany bieszczadnik, od kilku lat z pasją dokumentujący życie centralnej i wschodniej części Karpat. Pomysłodawca i współprowadzący niezależną biuro/galerię Otwock. Od 2012 r. współtwórca foto kolektywu „Jak to się robi”